Rezerwacja on-line
już od 205 /osobę
Sprawdź termin
Przewiń w dół

Medycyna estetyczna

W pełnym zakresie

Lek. Michał Aleksander Zdanowicz

O mnie :
Akademię Medyczną w Warszawie (I Wydział Lekarski) ukończyłem 21 czerwca 2007r.
Medycyną estetyczną zająłem się w maju w 2008r.,
 kiedy to rozpocząłem kursy szkoleniowe u prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby w Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi.
Naukę kontynuowałem w Dermatology & Aesthetic Medicine - Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging FENICE w Warszawie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pod kierownictwem Dr Andrzeja Ignaciuka (Oddział Polskiego Towarzystwa Lekarskiego).
Wciąż pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w kursach, posiedzeniach naukowych i kongresach jak również samoedukację oraz nie małe własne doświadczenia i opracowywania nowych procedur zabiegowych  zgodnie z zasadą holistycznego podejścia do pacjenta.
Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że będąc lekarzem i estetą kochającym człowieka i piękno zająłem się właśnie tą gałęzią medycyny aby pomagać zachowywać młody i piękny wizerunek przez całe nasze życie.
To jedna z dróg mojej kariery zawodowej.
Specjalizuję się również w Rehabilitacji Medycznej oraz Medycynie Sportowej.
Prowadzę własna działalność gospodarczą oraz indywidualną praktykę lekarską razem z moim mentorem – matką o specjalizacji Neurolog (wspierając się nawzajem merytorycznie i dzieląc  doświadczeniami razem walczymy o dobrostan naszych pacjentów zarówno fizyczny jak i psychiczny)

CENNIK USŁUG - MEDYCYNA ESTETYCZNA

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij