Rezerwacja on-line
już od 205 /osobę
Sprawdź termin
Przewiń w dół

Strefa aqua

Strefa AQUA - TO SERCE Mazowsze Medi SPA

 • Mazowsze Medi-Spa -
 • Mazowsze Medi-Spa -
 • Mazowsze Medi-Spa -
 • Mazowsze Medi-Spa -
 • Mazowsze Medi-Spa -
 • Mazowsze Medi-Spa -

Strefa Aqua Mazowsze Medi Spa obejmuje:

 • Kryty basen z zastosowaniem nowoczesnych technologii oczyszczania wody: między innymi poprzez wspomaganie technologią Grandera.
  Jak również zastosowano Technologię Jonizacji Srebra i Miedzi. Opatentowany zespół elektrod ze specjalnych stopów cu/ag poprzez proces elektro-fizyczny, który powoduje jonizację wody, dodatkowo eliminuje z wody bakterie, wirusy, grzyby i glony.
  Wszystko to wpływa na komfort kąpieli , która staje się wyjątkowo przyjemna, sprawia, że woda jest delikatna dla skóry, oczu, jest czysta, miękka oraz dotleniona, nie powoduje alergii.
  W jednym ze spa zastosowano technologię dezynfekcji wody nadtlenkiem wodoru stabilizowanym jonami srebra oraz z wykorzystaniem rozszczepiania wody.
  W celu zachowania najwyższej jakości, woda w strefie Aqua podlega stałemu monitoringowi.

 • jacuzzi wewnętrzne VIRGINIA - KĄPIEL W BIAŁYCH JONACH –tylko w Mazowsze Medi SPA! Nowe podejście do odmładzania ciała. Zanurz się w mlecznej mgiełce i poczuj jak pęcherzyki powietrza mniejsze od porów w skórze wnikają w nie głęboko i rozszczepiają się, dzięki czemu następuje doskonałe dotlenienie, wygładzenie i nabłyszczanie skóry oraz znaczna redukcja cellulitu. Zastosowana metoda uzdatniania i dezynfekcji wody jest całkowicie ekologiczna i nie wymaga użycia chloru, a oparta jest na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra. Ciesz się jedwabistą i odmłodzoną skórą.
 • jacuzzi zewnętrzne HOTSPRING - czteroosobowa wanna usytuowana na tarasie, z którego rozciąga się widok na Czantorię, zapewnia zróżnicowany masaż za pomocą 35 dysz . Wyposażona jest w MOTO-MASSAGE – rodzaj masażu, w którym strumień wody płynnym ruchem masuje całą długość kręgosłupa, rozluźniając mięsnie jednocześnie odciążając stawy.
 • jacuzzi wewnętrzne SIENNA – czteroosobowa wanna z hydromasażem. Z dysz umieszczonych pod różnym kątem wypływa silny strumień wody miejscowo masujących ciało, zwłaszcza dolny odcinek kręgosłupa oraz nogi- miejsca szczególnie narażone na zmęczenie i napięcia.
 • sauny – sucha i infrared, łaźnia parowa,
 • grota solna- naturalna sól morska pochodząca z Morza Martwego, zawiera wszystkie mikroelementy niezbędne do stworzenia mikroklimatu morskiego, który korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i działa relaksująco. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu schorzeń - astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, nerwicy.

Pakiet dla osób niezameldowanych obejmuje: basen, grotę solną, łaźnię parową, jacuzzi SIENNA (180min) - cena 58zł / osoby
Strefa aqua czynna codziennie: 9:00 - 13:00 i 14:00 - 21:00 (wymagana wcześniejsza rezerwacja)

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij