Rezerwacja on-line
już od 205 /osobę
Sprawdź termin
Przewiń w dół

Atrakcje

zdjecie

Kryty basen z zastosowaniem nowoczesnych technologii oczyszczania wody: między innymi poprzez wspomaganie technologią Grandera. Jak również zastosowano Technologię Jonizacji Srebra i Miedzi. Opatentowany zespół elektrod ze specjalnych stopów cu/ag poprzez proces elektro-fizyczny, który powoduje jonizację wody, dodatkowo eliminuje z wody bakterie, wirusy, grzyby i glony.
Wszystko to wpływa na komfort kąpieli , która staje się wyjątkowo przyjemna, sprawia, że woda jest delikatna dla skóry, oczu, jest czysta, miękka oraz dotleniona, nie powoduje alergii.
W jednym ze spa zastosowano technologię dezynfekcji wody nadtlenkiem wodoru stabilizowanym jonami srebra oraz z wykorzystaniem rozszczepiania wody.
W celu zachowania najwyższej jakości, woda w strefie Aqua podlega stałemu monitoringowi.

zdjecie

Jacuzzi wewnętrzne SIENNA

Jacuzzi wewnętrzne SIENNA – czteroosobowa wanna z hydromasażem. Z dysz umieszczonych pod różnym kątem wypływa silny strumień wody miejscowo masujących ciało, zwłaszcza dolny odcinek kręgosłupa oraz nogi - miejsca szczególnie narażone na zmęczenie i napięcia.

zdjecie

Jacuzzi wewnętrzne VIRGINIA

Jacuzzi wewnętrzne VIRGINIA - KĄPIEL W BIAŁYCH JONACH –Tylko w Mazowsze Medi SPA!
Nowe podejście do odmładzania ciała. Zanurz się w mlecznej mgiełce i poczuj jak pęcherzyki powietrza mniejsze od porów w skórze wnikają w nie głęboko i rozszczepiają się. Doskonale dotlenia, wygładza i nabłyszcza skórę oraz resukuje cellulit. Zastosowana metoda uzdatniania i dezynfekcji wody jest całkowicie ekologiczna i nie wymaga użycia chloru, a oparta jest na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra.

zdjecie

Jacuzzi wewnętrzne SIENNA

Jacuzzi wewnętrzne SIENNA – czteroosobowa wanna z hydromasażem. Z dysz umieszczonych pod różnym kątem wypływa silny strumień wody miejscowo masujących ciało, zwłaszcza dolny odcinek kręgosłupa oraz nogi - miejsca szczególnie narażone na zmęczenie i napięcia.

zdjecie

Jacuzzi zewnętrzne

Jacuzzi zewnętrzne HOTSPRING - czteroosobowa wanna usytuowana na tarasie zewnętrznym, z którego rozciąga się widok na Czantorię.
Zapewnia zróżnicowany masaż za pomocą 35 dysz. 
Wyposażona jest w MOTO-MASSAGE – rodzaj masażu, w którym strumień wody płynnym ruchem masuje całą długość kręgosłupa, rozluźniając mięsnie jednocześnie odciążając stawy.

zdjecie

Sauny: sucha, infrared. Łaźnia parowa

Świetnie wpływa na urodę i samopoczucie. Wysoka temperatura otwiera pory skóry i oczyszcza ciało usuwając toksyny, czyni to skórę czystą i piękną. Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, korzystnie jonizuje powietrze. Łaźnia Parowa: ma korzystny wpływ na cały organizm. Gorąca para wnika w skórę działając oczyszczająco, nawilżająco i regenerująco. Skóra staje się gładka i jędrna. Wysoka wilgotność powietrza i umiarkowana temperatura obniża napięcie mięśni i odpręża. Sauna Infrared: wykorzystywana jest tutaj energia podczerwieni, która bezpośrednio ogrzewa ciało. Temperatura w tej saunie jest nieco niższa niż w saunie tradycyjnej. Promieniowanie podczerwone to nie tylko relaks. Jest również dobroczynnym promieniowaniem elektromagnetycznym o wysokich właściwościach leczniczych.

zdjecie

Grota solna

Grota solna - naturalna sól morska pochodząca z Morza Martwego, zawiera wszystkie mikroelementy niezbędne do stworzenia mikroklimatu morskiego, który korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i działa relaksująco. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu schorzeń - astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, nerwicy.

zdjecie

Siłownia

Wyposażona w nowoczesny sprzęt. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne urządzenie mogą służyć intensywnemu treningowi. Wykorzystywane są również jako forma ćwiczeń służących rehabilitacji.

zdjecie

Sala konferencyjna z nagłośnieniem, wyposażeniem
i dostępem do Internetu

Posiadamy 2 sale konferencyjne dla 100 i 40 osób. Wyposażone są w sprzęt audiowizualny, każda z nich jest klimatyzowana. Dostępny bezprzewodowy Internet.

zdjecie

Nowoczesna kawiarnia z przepięknym widokiem na pobliskie góry, w której organizowane są cotygodniowe piątkowe lub sobotnie wieczorki taneczne (20:00 - 24:00), jak również imprezy integracyjne lub tematyczne. Spędzony u nas czas zawsze będzie niezapomniany i miły. A profesjonalna obsługa dołoży wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Ponadto: Bilard, konsola Xbox, Miejsce ogniskowe, boisko 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij