Rezerwacja on-line
już od 205 /osobę
Sprawdź termin
Przewiń w dół

Na czym polega Dieta Strukturalna

Dieta strukturalna jest dietą pełnowartościową. Jej zasady są zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej i nauki o żywieniu. Oparta jest na bardzo prostej zasadzie: wszystkie zalecane w niej produkty zawierają minimum kalorii oraz maksimum witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy. 

W efekcie tego powstała lista pokarmów najbardziej wartościowych dla współczesnego człowieka, tzw. „Lista produktów strukturalnych”. Regularne spożywanie produktów strukturalnych zapewnia wzmocnienie, regenerację i odmłodzenie organizmu oraz trwałą redukcję masy ciała.

Dieta strukturalna doskonale sprawdza się podczas odchudzania, a jednocześnie jest zalecana w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, takich jak: miażdżyca, podwyższony poziom cholesterolu, cukrzyca, nadciśnienie, schorzenia zwyrodnieniowe stawów, osteoporoza, problemy dermatologiczne, alergie oraz zespół przewlekłego zmęczenia.

zdjecie


Dzięki maksymalnym dawkom naturalnych witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy, produkty strukturalne zapewniają prawidłowe tempo przemiany materii, nawet podczas znacznego ograniczenia kaloryczności diety.
W rezultacie nie występuje efekt jojo, a pozostanie na produktach strukturalnych także po zakończeniu kuracji odchudzającej, pozwala na trwałe unormowanie masy ciała, nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety.
Wystarczy, że co najmniej 2/3 Twojej diety będą stanowiły produkty strukturalne.

Oferujemy następujące diety:

Dieta Intensywnie Odchudzająca 800 kcal

Jadłospis przygotowany specjalnie dla osób, którym zależy na szybkiej i trwałej utracie dużej ilości kilogramów. Dieta ta, pomimo niskiej dawki kalorii, przyspiesza tempo przemiany materii, dzięki specjalnemu doborowi produktów strukturalnych i Eliksirów Młodości.

Dieta Oczyszczająco-Odchudzająca 1200 kcal

Jadłospis pozwalający trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe. Ponadto zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczenie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii.

Dieta Odmładzająco-Regenerująca 1600 kcal

Jadłospis polecany dla osób, które prowadzą zdrowy styl życia lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie odchudzania.Spektakularnie polepsza stan skóry, włosów i paznokci.

Wszystkie wymienione powyżej diety występują w wresji tradycyjnej i wegetariańskiej.

Dieta wegetariańska charakteryzuje się wyłączeniem z posiłków produktów pochodzenia mięsnego i ewentualnie jaj lub nabiału.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij