Rezerwacja on-line
już od 205 /osobę
Sprawdź termin
Przewiń w dół

Konferencje

ORGANIZUJEMY KONFERENCJE, SZKOLENIA, SEMINARIA ORAZ IMPREZY INTEGRACYJNE

Mazowsze Medi SPA jest idealnym miejscem przystosowanym do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, seminariów oraz imprez integracyjnych. Do dyspozycji Państwa oddajemy kompleksowo wyposażoną bazę konferencyjno-biznesową.

zdjecie

Dysponujemy 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi dla 100 i 40 osób wyposażonymi w sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy Internet.

Atrakcyjna lokalizacja, spokój, bliskość przyrody stwarzają wspaniałe warunki do połączenia pracy oraz relaksu.

Po męczących spotkaniach czy szkoleniach czas na odrobinę odprężenia!
Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy przygotowanych przez nas ofert relaksacyjnych w strefie SPA &Wellness.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Działem Marketingu. Przygotujemy indywidualną ofertę uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z działem marketingu
pod numerem telefonu 33 854 26 59 lub 33 857 72 71 
e-mail: marketing@mazowszemedispa.com

Do Państwa dyspozycji oddajemy :

  • 42 pokoje Standard i Comfort z dostępem do internetu i widokiem na góry
  • nowoczesną strefę wllness & SPA
  • bezpłatny monitorowany parking.

Naszym atutem jest smaczna kuchnia, która oferuje posiłki tradycyjne, regionalne oraz dietetyczne (dieta strukturalna dr Bardadyna i wegetariańska oraz ekskluzywny program Metabolic Balance). Na terenie hotelu mieści się nowoczesna kawiarnia z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry a na zewnątrz znajduje się palenisko, boisko do siatkówki i koszykówki.

Organizatorom konferencji, szkoleń oraz wszelkiego rodzaju spotkań firmowych oddajemy do dyspozycji dwie klimatyzowane sale szkoleniowe (na 60 i 20 miejsc) z podstawowym wyposażeniem multimedialnym:

  • ekran,
  • rzutnik multimedialny,
  • flipchart,
  • sprzęt nagłaśniający,
  • dostęp do Internetu bezprzewodowego.


Perfekcyjne przygotowanie sali konferencyjnej pod względem technicznym i estetycznym, pełne zaangażowanie i doświadczenie personelu są gwarancją powodzenia każdego organizowanego w Mazowsze Medi SPA spotkania.

Oprócz profesjonalnej obsługi szkoleń i konferencji zapewniamy szeroką gamę atrakcji oferowanych przez Hotel jak i firmy zewnętrzne. Jeżeli planują Państwo uatrakcyjnienie szkolenia w Ustroniu, chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę imprez towarzyszących oraz imprez plenerowych w różnych konwencjach (ogniska, kuligi, zajęcia w terenie tj. paintball, off-road, team building, ścianka wspinaczkowa itp. ).

Dodatkowym atutem naszej oferty jest bogate zaplecze zabiegowe gdzie profesjonalni fizjoterapeuci zadbają o Państwa dobre samopoczucie oraz strefa Wellness & SPA – w której znajdują się piękne gabinety kosmetyczne oraz gabinety do masażu, w których po długim dniu, przy dźwiękach relaksującej muzyki odnajdziecie Państwo chwilę spokoju i rozluźnienia. Organizatorzy pobytów grupowych mają możliwość skorzystania z gratisowych lub wysoko rabatowanych zabiegów SPA. Dodatkowo organizujemy zajęcia z aqua aerobiku i zajęcia fitness tj. BPU, body ball, pilates, salsa, aerobik, podstawy samoobrony.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij