Rezerwacja on-line
już od 205 /osobę
Sprawdź termin
Przewiń w dół

Dieta warzywno- owocowa- informacje

Post Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno- owocową Krystyny Dajka

Zapraszamy do skorzystania z turnusów profilaktyczno - leczniczych (Post Daniela) z uzdrawiającą dietą warzywno- owocową Krystyny Dajka.

Połączenie diety z aktywnością fizyczną pomoże w osiągnięciu celów takich jak: utrata zbędnych kilogramów, oczyszczenie organizmu z toksyn, wzrost energii, poprawa koncentracji, zdrowy i młody wygląd, a co za tym idzie ogólna poprawa samopoczucia.

Dieta warzywno-owocowa wg przepisów Krystyny Dajka dla młodych małżeństw, może dać owoc miłości - zdrowe potomstwo. Czasami wystarczy usunąć toksyczną blokadę, aby miłość była owocna. Oczyszczony organizm więcej może.

Dieta owocowo - warzywna wykorzystywana jest jako skuteczna metoda profilaktyki i leczenia chorób. Jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie jego równowagi wewnętrznej. Ponadto służy zwiększeniu energii, poprawie snu, pamięci i koncentracji, zwiększa odporność na infekcje oraz odmładza i odchudza. Zapobiega również powstawaniu wielu chorób cywilizacyjnych.

 
 

Funkcjonuje jako kuracja okresowa, stosowana może być od kilku dni do kilku  tygodni, w zależności od potrzeb. Jest skuteczna we wspomaganiu leczenia chorób  takich jak: otyłość, nadwaga, miażdżyca, nadciśnienie, cukrzyca, wysoki  cholesterol, astma, alergie pokarmowe i skórne, zaparcia.
 
 
 
 
 
 
 

Jest formą głodówki leczniczej. Jak sama nazwa wskazuje opiera się na warzywach i owocach, które można spożywać na surowo, w postaci surówek, zup warzywnych, duszonych i pieczonych warzyw. Uzupełniana jest napojami na bazie warzyw, owoców i ziół oraz wodą. Każdego dnia w czasie trzech posiłków dostarczamy naszemu organizmowi maksymalnie do 800 kalorii. Dieta zawiera dużą ilość witamin, aktywnych enzymów, mikroelementów i błonnika, który wymiata toksyny z jelit

 

Szczegółowych informacji na temat diety udziela Krystyna Dajka pod nr 887-466-598

Rezerwacje pokoi pod nr. tel.  33/ 854-26-59, 33/854- 25-59, 33/ 857-72-71

e-mail: recepcja@mazowszemedispa.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij