On-line Buchung
schon ab 205 /Person
Verfügbarkeit prüfen
Scrollen Sie nach unten

Attraktionen

zdjecie

Nowoczesny basen kryty z przeciwprądem i fontanną- masażerem.

Z basenu można podziwiać piękne widoki na góry i otaczającą je przyrodę.

zdjecie

Jacuzzi wewnętrzne SIENNA i VIRGINIA

Jacuzzi wewnętrzne SIENNA i VIRGINIA – czteroosobowa wanna z hydromasażem. Z dysz umieszczonych pod różnym kątem wypływa silny strumień wody miejscowo masujących ciało, zwłaszcza dolny odcinek kręgosłupa oraz nogi - miejsca szczególnie narażone na zmęczenie i napięcia.

zdjecie

 

zdjecie

Jacuzzi zewnętrzne

Jacuzzi zewnętrzne HOTSPRING - czteroosobowa wanna usytuowana na tarasie zewnętrznym, z którego rozciąga się widok na Czantorię.
Zapewnia zróżnicowany masaż za pomocą 35 dysz. 
Wyposażona jest w MOTO-MASSAGE – rodzaj masażu, w którym strumień wody płynnym ruchem masuje całą długość kręgosłupa, rozluźniając mięsnie jednocześnie odciążając stawy.

zdjecie

Sauny: sucha, infrared. Łaźnia parowa

Świetnie wpływa na urodę i samopoczucie. Wysoka temperatura otwiera pory skóry i oczyszcza ciało usuwając toksyny, czyni to skórę czystą i piękną. Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, korzystnie jonizuje powietrze. Łaźnia Parowa: ma korzystny wpływ na cały organizm. Gorąca para wnika w skórę działając oczyszczająco, nawilżająco i regenerująco. Skóra staje się gładka i jędrna. Wysoka wilgotność powietrza i umiarkowana temperatura obniża napięcie mięśni i odpręża. Sauna Infrared: wykorzystywana jest tutaj energia podczerwieni, która bezpośrednio ogrzewa ciało. Temperatura w tej saunie jest nieco niższa niż w saunie tradycyjnej. Promieniowanie podczerwone to nie tylko relaks. Jest również dobroczynnym promieniowaniem elektromagnetycznym o wysokich właściwościach leczniczych.

zdjecie

Grota solna

Grota solna - naturalna sól morska pochodząca z Morza Martwego, zawiera wszystkie mikroelementy niezbędne do stworzenia mikroklimatu morskiego, który korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i działa relaksująco. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu schorzeń - astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, nerwicy.

zdjecie

Siłownia

Wyposażona w nowoczesny sprzęt. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne urządzenie mogą służyć intensywnemu treningowi. Wykorzystywane są również jako forma ćwiczeń służących rehabilitacji.

zdjecie

Sala konferencyjna z nagłośnieniem, wyposażeniem
i dostępem do Internetu

Posiadamy 2 sale konferencyjne dla 100 i 40 osób. Wyposażone są w sprzęt audiowizualny, każda z nich jest klimatyzowana. Dostępny bezprzewodowy Internet.

zdjecie

Nowoczesna kawiarnia z przepięknym widokiem na pobliskie góry, w której organizowane są cotygodniowe piątkowe lub sobotnie wieczorki taneczne (20:00 - 24:00), jak również imprezy integracyjne lub tematyczne. Spędzony u nas czas zawsze będzie niezapomniany i miły. A profesjonalna obsługa dołoży wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Ponadto: Bilard, konsola Xbox, Miejsce ogniskowe, boisko 

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen