Rezerwacja on-line
już od 205 /osobę
Sprawdź termin
Przewiń w dół

Fizjoterapeuci

 


Marta Waszut

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia.
Specjalizuje się w kompleksowej terapii przeciwobrzękowej, refleksoterapii, wykonywaniu masaży o charakterze leczniczym i relaksacyjnym oraz treningu funkcjolanlnym (dla grup i osób indywidualnych. Posiada kwalifikacje instruktora fitness. 
W wolnym czasie interesuje się medycyną naturalną i turystyką górską.

zdjecie


Marcin Szymeczek

Specjalizuje się w diagnostyce różnicowej, terapii kręgosłupa, stawu barkowego i kolanowego. Wykorzystuje techniki terapii
nerwowo-mięśniowej, punktów spustowych i terapii manualnej.

 

 


Wioletta Michałek

Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku Białej,gdzie uzyskała tytuł licencjata fizjoterapii. Ukończyła Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe w Ustroniu jako technik masażysta. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku fizjoterapii.
Specjalizuje się głównie w masażu klasycznym, leczniczym, terapii obrzękowej i drenażu limfatycznym. Wykonuje relfleksoterapię oraz masaże relaksacyjne. 
W wolnym czasie interesuje się podróżami i filmem.

 


Anna Sołtysek

Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku Białej – licencjat fizjoterapii oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – magister fizjoterapii.

Specjalizuje się głównie w masażu tkanek głębokich oraz masażu sportowym. Wykonuje także inne rodzaje masażu (klasyczny, leczniczy, relaksacyjny). W pracy z pacjentem wykorzystuje techniki funkcjonalnej terapii powięziowej oraz punktów spustowych.
W wolnym czasie interesuje się muzyką, sportem oraz turystyką wysokogórską.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij