Rezerwacja on-line
już od 205 /osobę
Sprawdź termin
Przewiń w dół

BODY DETOX na luzie czyli przyjemne z pożytecznym

  

                                    

       

                         > DETOX wg Beaty Dobrowolskiej <

            Podstawową ideą autorskiego projektu BODY DETOX & SOUL ThERAPIE jest przede wszystkim uczestnictwo w specjalnie dobranym programie wielopłaszczyznowych terapiiProgram trwa od niedzieli do piątku oraz weekendy.
To czas wewnętrznego spokoju przeznaczony tylko dla siebie – na łonie przyrody, w ciszy, z dala od zgiełku codziennego życia w kameralnym, luksusowym ośrodku MAZOWSZE MEDI SPA w Ustroniu.
           Specjalnie sporządzone mieszanki ziół i ziół tybetańskich, naturalnych medykamentów  pozwalają na eliminację toksyn, złogów, pasożytów ,wirusów , grzybów oraz nadmiaru cholesterolu z organizmu. Znacznie wspiera odporność i nie tylko. Odpowiednio  ułożony jadłospis daje efekt 4-6 kg spadku wagi czyli od ; 6 cm do 10 cm mniej w obwodzie tali, bioder oraz udach. Oczyszczenie skóry ciała za pomocą naturalnych kosmetyków odbywa się podczas codziennych rytuałów w strefie AQUA.
Wynikiem fizycznego oczyszczenia organizmu staje się również oczyszczenie psychiczne – ze stresu, zmęczenia, przytłaczających myśli, co w naturalny sposób poprawia ogólne samopoczucie. Prowadzone przez trenera zajęcia z rozwoju osobistego pozwalają oczyścić świadomość z negatywnych przeżyć. Odtruwanie organizmu połączone z terapiami, pozwala uwolnić się od toksyn – "zresetujesz" umysł, wyciszysz gonitwę myśli, ustawisz na nowo swoje priorytety. Poczujesz, że ciało jest lżejsze i odmłodzone o kilka lat. Psychofizyczne efekty są tak pozytywne, że kilkukilogramowy spadek wagi wydaje się być tylko efektem ubocznym. Na koniec terapii pojawia się nowa energia, zwiększone siły witalne. Oczyszczenie zachodzi na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym oraz mentalnym.

Praca z ciałem, umysłem i duszą
BODY DETOX & SOUL ThERAPIE


Terminy rok 2020
 

ZAPISY POPRZEZ ADRES MAILOWY
e-mail: tnijmykilogramy@gmail.com

Na Państwa pytania odpowie i udzieli niezbędnych informacji
Beata Dobrowolska
Trener Wellness & SPA
tel. +48 502 954 141
e-mail: tnijmykilogramy@gmail.com
www.trener-dobrowolska.pl

 

 

 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij