Book on-line
from 205 /Room
Check the date
Scroll down

Medycyna estetyczna

W pełnym zakresie

Lek. Michał Aleksander Zdanowicz

O mnie :
Akademię Medyczną w Warszawie (I Wydział Lekarski) ukończyłem 21 czerwca 2007r.
Medycyną estetyczną zająłem się w maju w 2008r.,
 kiedy to rozpocząłem kursy szkoleniowe u prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby w Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi.
Naukę kontynuowałem w Dermatology & Aesthetic Medicine - Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging FENICE w Warszawie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pod kierownictwem Dr Andrzeja Ignaciuka (Oddział Polskiego Towarzystwa Lekarskiego).
Wciąż pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w kursach, posiedzeniach naukowych i kongresach jak również samoedukację oraz nie małe własne doświadczenia i opracowywania nowych procedur zabiegowych  zgodnie z zasadą holistycznego podejścia do pacjenta.
Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że będąc lekarzem i estetą kochającym człowieka i piękno zająłem się właśnie tą gałęzią medycyny aby pomagać zachowywać młody i piękny wizerunek przez całe nasze życie.
To jedna z dróg mojej kariery zawodowej.
Specjalizuję się również w Rehabilitacji Medycznej oraz Medycynie Sportowej.
Prowadzę własna działalność gospodarczą oraz indywidualną praktykę lekarską razem z moim mentorem – matką o specjalizacji Neurolog (wspierając się nawzajem merytorycznie i dzieląc  doświadczeniami razem walczymy o dobrostan naszych pacjentów zarówno fizyczny jak i psychiczny)

CENNIK USŁUG - MEDYCYNA ESTETYCZNA

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close